Скачати методичку з підготовки курсових робіт можна тут.

Перелік орієнтовних тем (можна змінювати, узгодивши з викладачем): 

  1. Мультимедійність як визначальна риса інтернет-журналістики (Лоза О.).
  2. Створення мультимедійного контенту для мережевих ЗМІ.
  3. Класичні та нові жанри текстових матеріалів в інтернет-ЗМІ (Моторіна А.).
  4. Мультимедійні підходи до подання новин в інтернет-виданнях (Богданович О.).
  5. Застосування мультимедійності в інтернет-публікаціях окремих жанрів.
  6. Підходи до забезпечення багатоформатності в онлайн-репортажах.
  7. Різноманіття фотоілюстрацій у матеріалах інтернет-видань (Радченко Я.).
  8. Функціональне призначення слайд-шоу в інтернет-ЗМІ.
  9. Фотогалереї на сайтах інтернет-ЗМІ: технічні та творчі аспекти (Шульга Д.).
  10. Преса в Інтернеті: електронні версії друкованих видань.
  11. Журналістика скріншотів у повідомленнях інтернет-ЗМІ (Моргун В.).
  12. Можливості застосування графіки в матеріалах інтернет-видань.
  13. Публікація на сторінках інтернет-видань карикатур і коміксів.
  14. Малюнки в ролі ілюстрацій до матеріалів мережевих ЗМІ.
  15. Мультимедійність на головній сторінці типового інтернет-ЗМІ.
  16. Статична та рухлива інфографіка на сайтах інтернет-видань (саме в такому формулюванні Бутенко О.).
  17. Радіо в Інтернеті: підготовка повідомлень, технології, переваги.
  18. Аудіоподкасти як самостійні та додаткові інтернет-повідомлення (Тройно М.).
  19. Особливості роботи інтернет-видань із відеоматеріалами.
  20. Сайти телеканалів: специфіка організації інформаційного простору.
  21. Використання в інтернет-журналістиці популярних відеохостингів (Шелухін О.).
  22. Комп’ютерна анімація на сайтах і в публікаціях інтернет-видань.
  23. Типові ієрархія та сполучення форматів у сучасних інтернет-ЗМІ.
  24. Лонгрід як відображення синергетичності Павутини (Ануфрієва А.).
  25. Статична та рухлива інфографіка в українських інтернет-виданнях (Мартинюк О.).
  26. Лонгрід у інтернет-виданні "Радіо Свобода" (Перекрест А.).

 

 

Група № 1, пари з Чабаненко М. В.

1. Ануфрієва Анастасія Олексіївна

2. Апаєв Данило Сергійович

3. Богданович Олександр Володимирович

4. Бутенко Олександра Віталіївна

5. Зезюлина Вероніка Тимурівна

6. Зубікова Анна Сергіївна

7. Колганов Микита Віталійович

8. Коломієць Валерія Іванівна

9. Куртєва Вікторія Олександрівна

10. Лебідь Катерина Станіславівна

11. Лоза Олександр Едуардович

 

Група № 2, пари з Сіріньок-Долгарьовою К. Г.

1. Мартинюк Оксана Романівна

2. Моргун Валерія Антонівна

3. Моторіна Анастасія Андріївна

4. Перекрест Анна Олегівна

5. Радченко Яна Дмитрівна

6. Савенко Анастасія Костянтинівна

7. Стадницька Євгенія Вікторівна

8. Суханов Максим Ігорович

9. Тройно Микита Романович

10. Шелухін Олександр Геннадійович

11. Шульга Данило Вадимович